Back to top
Share

Sesja STARRY SKY – Pure Love Weddings

jdm 22 marca 2020 0 comments

Niebiański motyw ślubu świeci jasno od niedawna, ale coraz więcej par decyduje się na ten magiczny motyw w ich wyjątkowym dniu.  W końcu nie ma nic bardziej romantycznego, niż gwiaździste nocne niebo? Ozdobione stoły w odcieniach mglistej letniej nocy niebieskiego indygo, makaroniki oprószone magicznym złotym pyłem, galaktyczna biżuteria i suknia ślubna – to tylko część niebiańskich pomysłów na twój ślub.

 

Fotografia: Jam Studio https://www.instagram.com/jamstudio.weddings/

Koordynacja: Pure Love Weddings https://www.instagram.com/pureloveweddings_

Biżuteria: White Jasmine Accessories https://www.instagram.com/whitejasmineaccessories/

Dekoracje: Luvo Candles https://www.instagram.com/luvocandles/

Kwiaty: Piekne Projekty https://www.instagram.com/piekne_projekty/

Oświetlenie: Light Time https://www.instagram.com/lightme_pl/

Papeteria ślubna: Broda Zaprasza https://www.instagram.com/brodazaprasza/

Słodkości: Torty z Mojesza https://www.instagram.com/torty_z_mojesza/

Suknia Ślubna: Agata Wojtkiewicz https://www.instagram.com/agatawojtkiewicz

Film: Heyfolks Films https://www.instagram.com/heyfolksfilms

Fryzura: SM Akademia Fryzur https://www.instagram.com/s.m_akademia_fryzur/

Buty: Showroom Ksis https://www.instagram.com/showroom_ksis/