WYSYŁKA

W celu zapewnienia naszym Klientom jak najwyższej jakości usług, nasze produkty wysyłane są jedynie rejestrowanymi przesyłkami. Ze względu na jakość sprzedawanych towarów pragniemy aby każdy Klient otrzymując od nas przesyłkę, czuł się wyjątkowo. Dlatego każdy zakupiony towar pakujemy w eleganckie pudełko oraz bezpieczne opakowanie wysyłkowe.

• cena przesyłki krajowej – 10 złotych (Poczta Polska, list polecony priorytetowy, dostawa do 2 dni roboczych)
• cena przesyłki kurierskiej na terenie Polski – 30 złotych (DHL/DPD, dostawa do 2 dni roboczych)
 

WYSYŁKA ZAGRANICZNA

Sklep WHITE JASMINE oferuje wysyłkę zamówionych towarów do wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz krajów z niemalże całego świata.

• cena przesyłki do UE – 30 złotych (Poczta Polska, list polecony priorytetowy, dostawa do 5 dni roboczych)
• cena przesyłki poza UE – 40 złotych (Poczta Polska, list polecony priorytetowy, informacja o terminie dostawy jest podawana indywidualnie)

Podana cena dotyczy wysyłki towarów o wadze nieprzekraczającej 0,5 kg. Transport zamówienia przekraczającego podaną wagę będzie wyceniany indywidualnie.

Towar zakupiony w Sklepie przesyłany poza granicę państw Unii Europejskiej może podlegać dodatkowym opłatom celnym, akcyzowym i podatkom w kraju przeznaczenia. Ceny Towarów i koszty dostawy nie zawierają powyższych opłat i podatków, których pokrycie spoczywa na Kliencie, a wysokość zależy od wewnętrznych przepisów kraju przeznaczenia. Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat tych opłat i podatków prosimy skontaktować się z lokalnym urzędem celnym w kraju odbiorcy przesyłki. Wysokość powyższych opłat i podatków zależy od rzeczywistej wartości Towarów (bez rabatu), rzeczywistej wartości transportu przesyłki (bez rabatu) oraz kosztu ubezpieczenia przesyłki.
 

PŁATNOŚCI

Wszystkie ceny zamieszczone w sklepie są cenami brutto podanymi w walucie polskiej PLN. Płacąc z konta zagranicznego lub Paypal twój bank dokona przewalutowania z twojej waluty na walutę polską PLN. Firma WHITE JASMINE nie pobiera żadnych dodatkowych opłat w zależności od wybranej formy płatności.

Dane do przelewu

Właściciel konta: WHITE JASMINE Marta Jackiewicz
Nazwa banku: Inteligo
Numer konta: 50102055581111181557500048
IBAN: PL50 1020 5558 1111 1815 5750 0048
SWIFT-BIC: BPKOPLPW

No Comments

Leave a Reply