ZWROTY I WYMIANA

„PRODUKT NA ZAMÓWIENIE”

Zwrotowi nie podlegają wyroby, przy których zaznaczone jest iż są wykonywane na zamówienie lub w jakikolwiek sposób indywidualnie modyfikowane.

„PRODUKT GOTOWY DO WYSYŁKI”

Jeśli z jakiś powodów pragniesz zwrócić zakupiony towar z kategorii „PRODUKT GOTOWY DO WYSYŁKI”, masz do tego prawo. Proces wymiany lub zwrotu został maksymalnie uproszczony w celu przyspieszenia jego realizacji. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Proces zwrotu/wymiany:

• Procesowi zwrotu lub wymiany podlegają tylko produkty oznaczone w sklepie jako „PRODUKT GOTOWY DO WYSYŁKI”.

• Zwrot jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był używany, nie został uszkodzony i jest oryginalnie zapakowany. Pamiętaj o tym, aby produkty były odpowiednio opakowane, aby w trakcie transportu nie doszło do uszkodzenia.

• Zwrot jest możliwy w przeciągu 14 dni od momentu dostarczenia zamówionych produktów.

• Zwracane produkty proszę odesłać na adres: White Jasmine Marta Jackiewicz ul.Płaskowickiej 44/136 02-778 Warszawa. Dla państwa wygody i możliwości reklamacji wysłanej przesyłki prosimy o wysyłanie do nas zwrotów lub wymian z potwierdzeniem nadania. Bez potwierdzenia nadania w razie zaginięcia nie mają Państwo możliwości reklamacji przesyłki. Sklep WHITE JASMINE nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.

• Koszty odesłania towaru nie podlegają zwrotowi. Zwrotu pieniędzy dokonujemy max.w ciągu 14 dni po otrzymaniu przesyłki zwrotnej. Forma zwrotu płatności zależy od metody płatności wybranej podczas składania zamówienia: W przypadku płatności przelewem, wartość zwracanych artykułów zostanie przelana na konto, z którego dokonano płatności. W przypadku płatności PayPal kwota zostanie przelana na Twoje konto PayPal.

No Comments

Leave a Reply