Powrót do góry
Share

Sesja STARRY SKY – Pure Love Weddings

WhiteJasmine 22 marca 2020 0 comments

Ślub pod gwiazdami: Inspiracje i Pomysły na Weselny Motyw Astralny

 

Niebiański motyw ślubu świeci jasno od niedawna, ale coraz więcej par decyduje się na ten magiczny motyw w ich wyjątkowym dniu.  W końcu nie ma nic bardziej romantycznego, niż gwiaździste nocne niebo? Ozdobione stoły w odcieniach mglistej letniej nocy niebieskiego indygo, makaroniki oprószone magicznym złotym pyłem, galaktyczna biżuteria i suknia ślubna – to tylko część niebiańskich pomysłów na twój ślub.

Jeżeli marzysz o weselu, które zapadnie w pamięć i będzie świecić jak gwiazdy na nocnym niebie, przeczytaj nasz artykuł, w którym przedstawimy krok po kroku jak zorganizować taki nieziemski ślub. Organizacja wesela z motywem astralnym, gdzie gwiazdy są głównym inspiracyjnym elementem, może na prawdę uczynić Twoją ceremonię wyjątkową i magiczną.  

 

 

 

 

 

 

1. Wybór odpowiedniej lokalizacji: Pierwszym krokiem jest znalezienie lokalizacji, która pasuje do motywu astralnego. Sale bankietowe z dużymi oknami i widokiem na nocne niebo są idealnym wyborem. Plenery, na tle którego można podziwiać gwiazdy, także nadają się doskonale.

2. Kolorystyka i dekoracje: Wybierz kolorystykę, która nawiązuje do kosmosu. Ciemne odcienie niebieskiego, fioletu i czerni, połączone z błyszczącymi złoceniami i srebrzeniami, mogą stworzyć efektowne tło. Dodaj dekoracje związane z motywem astralnym, takie jak latające talerze z gwiazdami, kule disco-ball czy girlandy malutkich lampek i żarówek imitujących rozgwieżdżone niebo.

3. Suknia, garnitur i dodatki: Twoja suknia i garnitur powinny odzwierciedlać motyw astralny. Suknia w stylu księżniczki z aplikacjami w postaci gwiazd lub garnitur w kolorze nocnego nieba będą idealnym wyborem. Biżuteria z gwiazdami stworzy czarujące dopelnienie stylizacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Zaproszenia i papeteria: Zaproszenia ślubne, karty menu i inne materiały papeterii powinny być ozdobione motywem astralnym. Wykorzystaj grafiki przedstawiające gwiazdy, planety lub galaktyki.

5. Oświetlenie: Oświetlenie odgrywa kluczową rolę w motywie astralnym. Rozważ użycie efektów świetlnych, które naśladują gwiazdy lub kosmiczne mgławice. Gwiazdy wiszące nad parkietem tanecznym dodadzą niesamowitej atmosfery.

6. Menu i drinki: Menu można dostosować, aby nawiązywało do tematu astralnego. Owoce morza i dania w kształcie gwiazd lub planet to pomysł na ciekawe potrawy. Co do drinków, koktajle z niebieską syropową lub srebrzystą dekoracją świetnie wpisują się w motyw.

7. Muzyka i zabawy: Zamów zespół lub DJ-a, którzy zagrają utwory inspirowane kosmosem i gwiazdami. Organizuj zabawy tematyczne, takie jak konkursy związane z astronomią, sesje obserwacji gwiazd czy „spacer po kosmosie” podczas tańca.

8. Upominki dla gości: Podaruj gościom upominki związane z tematem astralnym, takie jak mini-teleskopy, breloczki w kształcie planet zwaszy grawerem lub kosmiczne przekąski.

 

 

 

 

 

 

 

Wesele z motywem astralnym może być niezapomnianym przeżyciem, które odbije się w pamięci gości. Odpowiednia lokalizacja, dekoracje, oświetlenie i akcesoria pomogą stworzyć magiczną atmosferę. Pamiętaj, że to Twoje wesele, więc możesz dostosować ten motyw do swoich osobistych upodobań i pomysłów, aby uczynić je jeszcze bardziej wyjątkowym i nieziemskim.

 

 

 

 

 

 

 

Fotografia: Jam Studio https://www.instagram.com/jamstudio.weddings/

 

Koordynacja: Pure Love Weddings https://www.instagram.com/pureloveweddings_

 

Biżuteria: White Jasmine Accessories https://www.instagram.com/whitejasmineaccessories/

Dekoracje: Luvo Candles https://www.instagram.com/luvocandles/

 

Kwiaty: Piekne Projekty https://www.instagram.com/piekne_projekty/

 

Oświetlenie: Light Time https://www.instagram.com/lightme_pl/

Papeteria ślubna: Broda Zaprasza https://www.instagram.com/brodazaprasza/

Słodkości: Torty z Mojesza https://www.instagram.com/torty_z_mojesza/

Suknia Ślubna: Agata Wojtkiewicz https://www.instagram.com/agatawojtkiewicz

Film: Heyfolks Films https://www.instagram.com/heyfolksfilms

Fryzura: SM Akademia Fryzur https://www.instagram.com/s.m_akademia_fryzur/

 

Buty: Showroom Ksis https://www.instagram.com/showroom_ksis/