Back to top
Share

WYSYŁKA

 

W celu zapewnienia naszym Klientom jak najwyższej jakości usług, nasze produkty wysyłane są jedynie rejestrowanymi przesyłkami. Ze względu na jakość sprzedawanych towarów pragniemy, aby każdy Klient otrzymując od nas przesyłkę, czuł się wyjątkowo. Dlatego każdy zakupiony towar pakujemy w eleganckie pudełko oraz bezpieczne, ekologiczne opakowanie wysyłkowe.

 

 

WYSYŁKA ZAGRANICZNA

 

Sklep WHITE JASMINE oferuje wysyłkę zamówionych towarów do wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz krajów z niemalże całego świata. Towar zakupiony w Sklepie przesyłany poza granicę państw Unii Europejskiej może podlegać dodatkowym opłatom celnym, akcyzowym i podatkom w kraju przeznaczenia. Ceny Towarów i koszty dostawy nie zawierają powyższych opłat i podatków, których pokrycie spoczywa na Kliencie, a wysokość zależy od wewnętrznych przepisów kraju przeznaczenia. Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat tych opłat i podatków prosimy skontaktować się z lokalnym urzędem celnym w kraju odbiorcy przesyłki. Wysokość powyższych opłat i podatków zależy od rzeczywistej wartości Towarów (bez rabatu), rzeczywistej wartości transportu przesyłki (bez rabatu) oraz kosztu ubezpieczenia przesyłki.

 

 

PŁATNOŚCI

Wszystkie ceny zamieszczone w sklepie są cenami brutto podanymi w walucie polskiej PLN. Płacąc z konta zagranicznego lub Paypal twój bank dokona przewalutowania z twojej waluty na walutę polską PLN. Firma WHITE JASMINE nie pobiera żadnych dodatkowych opłat w zależności od wybranej formy płatności.

 

Dane do przelewu

Właściciel konta: WHITE JASMINE Marta Jackiewicz
Nazwa banku: PKO BP
Numer konta: 15 1020 1169 0000 8302 0854 0611
IBAN: PL15 1020 1169 0000 8302 0854 0611
SWIFT-BIC: BPKOPLPW