Każda pozycja z kolekcji White Jasmine jest wykonywana ręcznie – dzięki temu niemal każdy detal możemy indywidualnie dopasować do twojej stylizacji . Jeśli chciałabyś mieć coś wyjątkowego, stworzonego tylko dla siebie – to bardzo proste!

Jak zamówić?

Wystarczy, że wyślesz do nas email – podasz nam datę swojego ślubu, prześlesz zdjęcie sukni, fryzury i dodatków, wszystko co uważasz za ważne – a my przygotujemy projekt specjalnie dla ciebie. Nie martw się jeżeli o czymś zapomniałaś na pewno o to zapytamy. Gdy zatwierdzisz przygotowany dla siebie projekt, poprosimy cię o dokonanie płatności. Koszt usługi jest wyceniany indywidualnie w zależności od użytych materiałów i nakładu pracy. Prace rozpoczynamy po dokonaniu płatności. Przed samą wysyłką prześlemy ci zdjęcia już wykonanej ozdoby, w miarę możliwości możemy jeszcze nanieść drobne zmiany.

Jakie masz możliwości :
– wykonanie ozdoby na bazie podstawowych projektów kolekcji – delikatna zmiana lub dodanie akcentów pasujących do twojej stylizacji – (np. zmiana koloru, zmiana pereł na kryształy, zmiana kształtu)
– wykonanie ozdoby łącząc 2 lub 3 podstawowe projekty z kolekcji
– wykonanie ozdoby inspirowanej twoją biżuterią, suknią ślubną lub motywem ślubnym
– wykonanie ozdoby o niestandardowym rozmiarze lub kolorze na zamówienie

Jeżeli jeszcze nie wiesz co wybrać lub marzysz o czymś co nie istnieje – Zainspiruj się i obejrzyj zdjęcia naszych już wykonanych zamówień indywidualnych

Ile czasu zajmuje wykonanie ozdoby na zamówienie?

Standardowo wykonanie ozdoby na zamówieni zajmuje 4 – 6 tygodni. Pamiętaj jednak, że wcześniejsze zamówienie ozdoby daje nam więcej czasu na doprecyzowanie szczegółów projektu, zamówienie materiałów, stworzenie projektu oraz samo wykonanie ozdoby. Proszę też doliczyć dodatkowy czas na wysyłkę (standardowa wysyłka krajowa to ok. 3 dni robocze, wysyłka zagraniczna do krajów UE ok. 5 dni roboczych)

Czy przyjmujemy indywidualne zamówienia cały rok?

Tak, zamówienia można składać przez cały rok. Jednak, ze względu na charakter i popularność tej usługi, liczba zamówień niestandardowych, które możemy przyjąć w danym przedziale czasowym, jest ograniczona. W środku sezonu ślubnego terminy są często zarezerwowane z dużym wyprzedzeniem, dlatego prosimy o wcześniejszy kontakt.

Ostatnia bardzo ważna uwaga:

Firma White Jasmine szanuje pracę i kreatywność innych projektantów i nie będzie akceptować próśb o odtworzenie cudzych projektów.

Ozdoby wykonywane na zamówienie lub w jakikolwiek sposób indywidualnie modyfikowane nie podlegają zwrotowi.

Zamówienie indywidualne

Przeglądaj pliki

Maksymalna wielkość pliku 10 MB

Please wait...

No Comments

Leave a Reply